Sozanský Jiří (Praha 1946)
Člověk Job, soubor čtyř grafických listů v původních deskách, všechny listy signovány a datovány Sozanský 88, číslovány 80/100, lept/papír, 24,5 x 35,5 cm, původní desky (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Sozanský Jiří (Praha 1946)
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |